تبلیغات اینترنتی
نیازی نو  >  درباره نیازی نو

رشد تصاعدی کاربران اینترنت در طی سالهای گذشته سبب شده است تا اینترنت به‌عنوان یک رسانه مؤثر در امر تبلیغات با ویژگی‌های متمایز نسبت به سایر رسانه‌ها مطرح شود . حضور فروشندگان و صاحبان مشاغل در فضای اینترنت، امروزه از اهمیت بسزایی برخوردار است چراکه امکانات خاص اینترنت موجب گردیده است تا با تبلیغات و یا هرگونه حضور در اینترنت به رونق کسب کار و فروش آن ها کمک شایانی نماید.
امروزه بسیاری از شرکت‌های بزرگ دنیا قریب 15% از بودجه تبلیغاتی خود را به فضای اینترنت اختصاص می‌دهند و این امر خود گواه اهمیت تبلیغات در این فضا است.

برخی از ویژگی‌های تبلیغات اینترنتی عبارت است از:
-هزینه پائین ایجاد یک ارتباط دو طرفه هدفگیری و ردیابی تبلیغات
-عدم محدودیت زمانی در پخش (24 ساعته)
-ایجاد ارتباط مستقیم به محصولات و سایر اطلاعات مورد نیاز مشتریان

نیازی نو در سال 1394 بعنوان یک وبسایت ارائه دهنده خدمات تبلیغات اینترنتی و نمایش آگهی پس از تحقیقات و بررسی های مختلف توسط صاحب امتیاز این وبسایت آقای فرشاد طهماسبی راه اندازی شده است.
نیازی نو با در نظر گرفتن حقوق آگهی دهندگان و بازدید کنندگان محترم، تمام توان خود را در جهت ارائه هر چه بهتر خدمات خود به میان گذاشته است.با توجه به نیاز روز افزون جامعه به خدمات و کالاهای مختلف و همچنین اهمیت زمان در عصر امروزی که بصورت کوتاه مدت و دراز مدت وجود دارد، سعی داریم دسترسی به این خدمات و کالاها را تا حد ممکن راحت تر کنیم.

خدماتی که نیازی نو در این زمینه ارائه میدهد به صورت مختصر به شرح زیر است:
هزینه بالای ساخت و طراحی و همچنین پشتیبانی و نگهداری از یک وبسایت توسط اشخاص حقیقی و حقوقی تا حدودی آن ها را از ارائه خدمات اینترنتی در مورد کسب و کارشان باز می دارد؛ ما با در اختیار گذاشتن صفحه شخصی به صاحبان کسب و کار این امکان را میدهیم تا بتوانند با درج آگهی محصولات و خدمات خود در صفحه شخصیاشان (پروفایل) به تبلیغ و نمایش آن بپردازند.
صاحبان کسب و کار با ثبت اطلاعات کامل محل کار خود (آدرس، تلفن، ایمیل، مکان روی نقشه, رسته کاری و ...)؛ بازدید کنندگان را از شغل خود مطلع میسازند و با درج اطلاعات کامل محصولات و خدمات خود بصورت مجزا، آنها را نمایش میدهند لذا در نیازی نو امکان خرید مستقیم کالا و خدمات از طریق اینترنت وجود ندارد بلکه بازدید کنندگان با رویت آگهی نمایش داده شده و رجوع به اطلاعات تماس صاحب آگهی (شغل) و هماهنگی لازم با آگهی دهنده محصول یا خدمات در خواستی خود را از آگهی دهنده طلب می کند.
از دیگر امکانات ما میتوان به درج درصد تخفیف، درج مشخصات نمایندگی، ثبت url اختصاصی با پیشوند نیازی نو و ...زمانی که کسب و کارها با چالش‌های بازاریابی خود به سراغ ما می‌آیند، نیازی نو آن‌ها را با پتانسیل‌های دنیای اینترنت در زمینه تبلیغات و برندینگ آشنا می‌سازد، آن‌گاه است که بسیاری از تعاریف در ذهن مشتریان ما بازتعریف شده و مسیر‌های نوینی برای توسعه کسب و کارشان در پیش دیدگانشان نمایان می‌گردد.

نظرات، شکایات، انتقادات و پیشنهادات خود را میتوانید از طریق لینک فرم تماس باما  ارسال کنید.